Agencja Ubezpieczeniowa Platinium

Oferta Agencji Ubezpieczeniowej Platinium kierowana jest do bardzo szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym oferujemy m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych takich jak: WARTA, ALLIANZ, HESTIA, PROAMA, GENERALI, AXA, UNIQA, INTER RISK, TUZ, HESTIA, LIBERTY, AVIVA itp…

Firmom działającym w różnych branżach Agencja Ubezpieczeniowa Platinium oferuje specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową, która może chronić mienie, działalność oraz finanse firmy. Agencja Ubezpieczeniowa Platinium działa na obszarze całej Polski, swoje doświadczenie budowała systematycznie od 2004 roku . Ubezpieczenia które mamy w swojej ofercie trafiają zarówno do małych jak i dużych podmiotów, każdy może liczyć na fachową pomoc a co najważniejsze na możliwie najniższą cenę przy zachowaniu najwyższych standardów. Nasza placówka rozwija się bardzo dynamicznie mając na uwadze dobro klienta i obsługę kompleksową na najwyższym poziomie ,świadczymy również usługi z zakresu finansowego takie jak Leasing oraz wszelkiego rodzaju kredyty od pożyczek przez kredyty Hipoteczne. Wyszukujemy najlepsze oferty we wszystkich możliwych bankach i przedstawiamy klientowi zawsze najlepszą.

Oferta kierowana do instytucji i klientów indywidualnych zyskuje uznanie klientów i ekspertów. Czego dowodem są nasi zadowoleni klienci.

W trosce o wygodę swoich klientów Agencja Ubezpieczeniowa Platinium stworzyła profil klienta VIP, w którym jasno sprecyzowane cele przyczyniają się do budowania zaufania i więzi, które pogłębiają nasz profesjonalizm.

W Agencji Ubezpieczeniowej Platinium zawsze możesz liczyć na:

  • Stały monitoring umów klienta
  • Pomoc w określeniu potrzeb
  • Miłą atmosferę
  • Profesjonalne podejście do klienta
  • Negocjacje umów ubezpieczenia
  • Fachowe doradztwo
  • Rzetelność